Biuro Rachunkowe Ekspert s.c. - O nas

Licencjonowane Biuro Rachunkowo-Podatkowe EKSPERT s.c. jest spółką cywilną dwóch osób Anety Szaraniec-Jabłucka i Bogumiła Paceka posiadających długoletnie (30 i 20 lat) doświadczenie w prowadzeniu księgowości. Założone zostało w roku 2000. Biuro świadczy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej.

Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany, jak i spółki prawa handlowego. Oferujemy również fachową pomoc przy zakładaniu i likwidacji firmy oraz przy wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania. Posiadając wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia księgowości, jesteśmy w stanie zagwarantować usługi na najwyższym poziomie.

Od dobrej organizacji współpracy pomiędzy firmą i biurem księgowym zależy sukces w wypełnieniu wszystkich wymogów stawianych przez ustawy podatkowe i rachunkowe.

Dla małych firm oferowane usługi są fachową alternatywą prowadzenia tych spraw przez biuro zamiast we własnym zakresie. Dla firm większych jest to outsourcing bardzo ważnej i odpowiedzialnej części zadań firmy poza jednostkę. Outsourcing usług księgowych pozwala na zmniejszenie kosztów zleceniodawcy, który nie musi ich ponosić. Są to m.in. koszty osobowe związane z zatrudnieniem wykwalifikowanych księgowych, koszty wynajmu pomieszczeń dla własnych kadr księgowych, wyposażenia w sprzęt biurowy, komputerowy i specjalistyczne oprogramowanie.

Podejmując współpracę z naszym biurem uzyskacie Państwo:
- redukcję kosztów
- oszczędność czasu
- pewność terminowej realizacji zleceń
- optymalizację ryzyka
- fachową pomoc w rozwiązywaniu problemów

Dysponujemy nowoczesnym i odpowiednio wyposażonym biurem.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy.
Sprawdźcie jak pracujemy oraz jakie usługi oferujemy.

Zajmij się tym, co potrafisz najlepiej i co jest Twoją pasją - Twoją Firmą. Nam pozostaw to, co prawdopodobnie zrobimy taniej, lepiej i efektywniej. Nasze usługi świadczymy z zapewnieniem najwyższej staranności oraz z zachowaniem pełnej poufności powierzonych nam informacji.